RN73H2ETTD3053C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3053C25
JLCPCB Part #
C4113565
Description
-55℃~+155℃ 250mW 305kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS