RN73R2BTTD1291B05
MFR.Part #
RN73R2BTTD1291B05
JLCPCB Part #
C4046698
Description
-55℃~+155℃ 1.29kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS