RU3216FR018CS
MFR.Part #
RU3216FR018CS
JLCPCB Part #
C4086921
Description
-55℃~+155℃ 18mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±500ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS