RN73R2BTTD1130F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD1130F10
JLCPCB Part #
C2550632
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS