RN73R2BTTD1130B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1130B10
JLCPCB Part #
C2570943
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS