RN73R2BTTD1100C10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1100C10
JLCPCB Part #
C2565468
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS