RK73H2BRTTD4124F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD4124F
JLCPCB Part #
C7343518
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.12MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS