SG73P1JRTTD1300F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD1300F
JLCPCB Part #
C6294784
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS