RN731JTTD3483F50
MFR.Part #
RN731JTTD3483F50
JLCPCB Part #
C4041239
Description
-55℃~+155℃ 348kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS