RN73R2ATTD9650C10
MFR.Part #
RN73R2ATTD9650C10
JLCPCB Part #
C4215018
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 965Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS