RN732BTTD7681D50
MFR.Part #
RN732BTTD7681D50
JLCPCB Part #
C4287880
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS