RN73R2ATTD9312B50
MFR.Part #
RN73R2ATTD9312B50
JLCPCB Part #
C2527753
Description
-55℃~+155℃ 125mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS