RN73R2ATTD9310F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD9310F100
JLCPCB Part #
C2504472
Description
-55℃~+155℃ 125mW 931Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS