RN73H1JTTD3482F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3482F25
JLCPCB Part #
C3955311
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS