RN73H1JTTD2672A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD2672A05
JLCPCB Part #
C4008683
Description
100mW 26.7kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS