RN73H1JTTD8983F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD8983F25
JLCPCB Part #
C3930098
Description
-55℃~+155℃ 100mW 898kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS