RN73R2ATTD91R0F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD91R0F50
JLCPCB Part #
C2504703
Description
-55℃~+155℃ 125mW 91Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS