SG73P2BTTD2262D
MFR.Part #
SG73P2BTTD2262D
JLCPCB Part #
C3939136
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS