RN73R2ATTD8981B25
MFR.Part #
RN73R2ATTD8981B25
JLCPCB Part #
C4347102
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.98kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS