RT0805CRD07255RL
MFR.Part #
RT0805CRD07255RL
JLCPCB Part #
C2143915
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 255Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS