RN73R2ATTD8871F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD8871F100
JLCPCB Part #
C2505192
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.87kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS