RN73R1JTTD2292B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2292B50
JLCPCB Part #
C4036439
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS