RN73R2ATTD8762D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD8762D50
JLCPCB Part #
C3968012
Description
-55℃~+155℃ 125mW 87.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS