RN73R2ATTD2703F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD2703F50
JLCPCB Part #
C4066127
Description
-55℃~+155℃ 125mW 270kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS