RN732BTTD3442F100
MFR.Part #
RN732BTTD3442F100
JLCPCB Part #
C4317739
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS