RN73R2ATTD8762A25
MFR.Part #
RN73R2ATTD8762A25
JLCPCB Part #
C4081969
Description
-55℃~+155℃ 125mW 87.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS