P0805H2742FNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805H2742FNT
JLCPCB Part #
C4198074
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS