RN73R2ATTD8760A10
MFR.Part #
RN73R2ATTD8760A10
JLCPCB Part #
C2572782
Description
-55℃~+155℃ 125mW 876Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS