RN732ATTD1913B25
MFR.Part #
RN732ATTD1913B25
JLCPCB Part #
C4200822
Description
-55℃~+155℃ 100mW 191kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS