SG73P1JTTD2370D
MFR.Part #
SG73P1JTTD2370D
JLCPCB Part #
C4276660
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS