RK73H1ETTP2743F
MFR.Part #
RK73H1ETTP2743F
JLCPCB Part #
C159968
Description
-55℃~+155℃ 100mW 274kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS