RN73R2ATTD8452B05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ATTD8452B05
JLCPCB Part #
C4017619
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS