RN73H2BTTD3093B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3093B25
JLCPCB Part #
C2557093
Description
-55℃~+155℃ 250mW 309kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS