RN73H2ETTD22R3B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD22R3B50
JLCPCB Part #
C4130684
Description
-55℃~+155℃ 22.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS