RN73H1JTTD8251D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD8251D25
JLCPCB Part #
C4110200
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS