SG73S2BRTTD2371F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD2371F
JLCPCB Part #
C5895143
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS