RK73H1JRTTD1620D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD1620D
JLCPCB Part #
C2598836
Description
-55℃~+155℃ 125mW 162Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS