RN73R2ATTD7682F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD7682F50
JLCPCB Part #
C2506161
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 76.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS