RN73R2ATTD75R9D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD75R9D50
JLCPCB Part #
C2505223
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 75.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS