RK73H2HTTE22R6F
MFR.Part #
RK73H2HTTE22R6F
JLCPCB Part #
C2580088
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS