RN73R2ATTD7501D10
MFR.Part #
RN73R2ATTD7501D10
JLCPCB Part #
C2553421
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS