RK73H1HTTC15R4F
MFR.Part #
RK73H1HTTC15R4F
JLCPCB Part #
C2575283
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS