RN73H2BTTD4320A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD4320A10
JLCPCB Part #
C4057554
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS