RK73G2BTTD47R5F
MFR.Part #
RK73G2BTTD47R5F
JLCPCB Part #
C7283869
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS