WK73S2JTTE6R20F
MFR.Part #
WK73S2JTTE6R20F
JLCPCB Part #
C4220692
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS