RN73R2ATTD6811F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD6811F50
JLCPCB Part #
C2504744
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.81kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS