RN732BTTD3093C25
MFR.Part #
RN732BTTD3093C25
JLCPCB Part #
C3947424
Description
-55℃~+155℃ 125mW 309kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS