MF1/4DCT52A6801F
MFR.Part #
MF1/4DCT52A6801F
JLCPCB Part #
C202430
Description
250mW 6.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS