RN73R2ATTD6801F10
MFR.Part #
RN73R2ATTD6801F10
JLCPCB Part #
C4134596
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS