RK73G2ARTTD4700F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD4700F
JLCPCB Part #
C6388335
Description
-55℃~+155℃ 125mW 470Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS